اخبار
نشست هم اندیشی مدیران ارشد بانک ملت و گروه خودروسازی ایران خودرو
توضیحات: 
متن: 
«نشست هم اندیشی مدیران ارشد بانک ملت و گروه خودروسازی ایران خودرو»

مدیران ارشد بانک ملت و گروه خودروسازی ایران خودرو، در نشستی علاوه بر بررسی راه‌های تقویت همکاری‌ها، موانع و مشکلات فراروی این همکاری‌ها را به بحث گذاشتند.

دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت به همراه دکتر ابراهیم‌پور مدیرعامل گروه مالی بانک ملت و تعدادی از مدیران ارشد این بانک با حضور در محل شرکت ایران خودرو، با دکتر هاشم یکه زارع مدیرعامل و تعدادی از مسؤولان این شرکت دیدار و گفت و گو کردند.

مدیرعامل بانک ملت در این نشست، با بیان این نکته که ایران خودرو در سال‌های گذشته، تعامل مطلوبی با این بانک داشته است، اظهار داشت: انتشار بزرگ ترین صکوک کشور از سوی ایران خودرو با ضمانت بانک ملت انجام شد که این موضوع نشان دهنده اعتماد متقابل بین دو مجموعه است.

مدیرعامل بانک ملت همچنین از آمادگی شرکت‌های زیرمجموعه این بانک همچون تامین سرمایه، واسپاری، صرافی و بیمه‌ما برای همکاری با مجموعه ایران‌خودرو خبر داد و گفت: با برپایی نشست‌های تخصصی بین کارشناسان این شرکت‌ها و شرکت ایران خودرو، می توان راه‌های همکاری را بررسی و عملیاتی کرد.

مدیرعامل بانک ملت همچنین همراه با سعید نصری معاون مدیرعامل و دکتر ابراهیم‌پور مدیرعامل گروه مالی ملت، از خطوط تولید ایران خودرو بازدید کردند.


دوشنبه 24 تير 1398
منبع: بانک ملت
تعداد بازدید:678