اخبار
حضور مدیرعامل بیمه"ما" در مناطق سیل‌‌زده شمال کشور
توضیحات: 
متن: 
«حضور مدیرعامل بیمه"ما" در مناطق سیل‌‌زده شمال کشور»
مدیرعامل بیمه"ما" به همراه معاون فنی شرکت و جمعی از مدیران و روسای شعب در مناطق سیل‌‌زده شمال کشور حضور یافتند تا ضمن همدردی با آسیب دیدگان ، جلسه ای در خصوص رسیدگی و پرداخت خسارت به بیمه گذاران زیان دیده تشکیل دهند. 
به گزارش روابط عمومی بیمه"ما" در پی وقوع سیل و به جا ماندن خسارت ناشی از این حادثه در روزهای ابتدایی سال نو ، کارشناسان بیمه"ما" در مکان های حادثه دیده حضور داشته و فعالیت ارزیابی و کارشناسی انجام دادند.
بر اساس این گزارش، جلسه کمیته رسیدگی و پرداخت خسارت زیان دیدگان و بیمه گذاران ناشی از سیل در استان مازندران با حضور مدیرعامل، معاون فنی و مدیران این شرکت برگزار و مقرر شد در کوتاه ترین زمان ممکن کلیه خسارت ها کارشناسی و به بیمه گذاران پرداخت شود.
در ادامه جلسه تصمیماتی در خصوص بازدید و ارزیابی خسارت های اعلام شده توسط تیم های کارشناسی سیار بیمه"ما" در شهرهایی که فاقد شعبه بیمه"ما" هستند و یا چگونگی پرداخت خسارات وارد شده ای که تاکنون امکان بازدید از آنها وجود نداشت اتخاذ شد.
گفتنی است در طول این سفر بیشتر کارشناسی ها و بازدیدها در شهرهای آسیب دیده انجام و تعدادی از خسارات که پرونده آنها تکمیل شده بود توسط مدیرعامل شرکت بیمه"ما" پرداخت شد.

پنجشنبه 22 فروردين 1398
تعداد بازدید:136