اخبار
برگزاری جلسه برنامه ریزی کنفرانس تخصصی در حوزه قراردادهای تسهیلاتی لیزینگ
توضیحات: 
متن: 
«برگزاری جلسه برنامه ریزی کنفرانس تخصصی در حوزه قراردادهای تسهیلاتی لیزینگ»
جلسه برنامه ریزی کنفرانس تخصصی در حوزه قراردادهای تسهیلاتی لیزینگ در سالن کنفرانس شرکت واسپاری ملت در روز چهارشنبه 10 بهمن ماه سال جاری برگزار گردید.
 در این جلسه که با حضور مدیر اجرایی انجمن ملی لیزینگ ایران خانم کشاورزی، مدیر حقوقی لیزینگ ایران آقای  دکتر پورگنج بخش و همچنین آقای دکتر رزاق کریمی مدیر حقوقی لیزینگ پارسیان با میزبانی شرکت واسپاری ملت به نمایندگی آقای احمدیان مدیر حقوقی و وصول مطالبات، خانم مهرپرور سرپرست بخش طرح و توسعه و آقای یوسفی و آقای کریمی از روأسای ادارات وصول و اجرائیات و همچنین آقایان شمسائی و اقبال کارشناسان حقوقی برگزار گردید، بر لزوم بررسی ابعاد حقوقی قراردادهای تسهیلاتی شرکت های لیزینگ از منظر علمی و فقهی و همچنین  آسیب شناسی و راهکارهای اجرایی تأکید شد. 
در ادامه جلسه حضار بر  اهمیت جذب حداکثری نظر نهادهای دولتی از جمله بانک مرکزی و همچنین سایر محاکم قضایی جهت رسیدگی به مشکلات قراردادی شرکت های لیزینگ اشاره داشتند و برگزاری این کنفرانس را مقدمه ای برای توجه بیشتر به صنعت لیزینگ عنوان نمودند.
در طی جلسه به موضوعاتی چون تعداد سخنران ها، محورهای کنفرانس و همچنین نام دقیق کنفرانس پرداخته و در پایان جلسه، موضوعات نام برده به جمع بندی حضار رسید.
گگفتنی است کنفرانس تخصصی بررسی قراردادهای تسهیلاتی لیزینگ در سالن اجتماعات بانک ملت با همکاری انجمن لیزینگ و حمایت معنوی سایر شرکت های لیزینگ در 29 بهمن ماه سال 97 برگزار خواهد شد.
متعاقباً اخبار تکمیلی اطلاع رسانی خواهد شد.

دوشنبه 15 بهمن 1397
منبع: داخلی
تعداد بازدید:215