اخبار
"حضور شرکت واسپاری ملت در هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد"
توضیحات: در ادامه
متن: 
هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد از تاریخ 16تا روز جمعه 20 مرداد ماه برگزار گردید.
این نمایشگاه با حضور ۱۵۰شرکت داخلی و خارجی، در قالب ۱۵۰۰غرفه و در فضایی به مساحت ۱۸هزار متر مربع برپا گردید که علاوه بر سالن های مسقف، بخشی از فضای باز نیز به این نمایشگاه اختصاص یافته بود.
۶۰شرکت نماینده از کشورهای ژاپن، کره جنوبی، چین، ترکیه، آلمان، فرانسه، ایتالیا به ارائه اخرین دستاوردهای خود در هفدهمین نمایشگاه خودرو مشهد پرداختند.
خودرو، تجهیزات موتوری، بدنه و لاستیک اتومبیل، تجهیزات برقی اتومبیل و صنایع وابسته از جمله زمینه های فعال در این نمایشگاه بود. شرکت واسپاری ملت با هدف معرفی توانمندی‌ها و محصولات در سطح گسترده ، برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و شناخت نیازهای آنان ، ارتباط با تامین‌کنندگان ، شناخت شرایط کلی بازار و امکان برنامه‌ریزی بر اساس آن، انجام مذاکرات تجاری و انعقاد قراردادهای متعدد ، گسترش همکاری‌های اقتصادی و گسترش فرصت‌های جدید در کسب‌وکار در این نمایشگاه حضور پیدا کرده بود.خاطر نشان می شود این شرکت آمادگی همکاری و انعقاد قرارداد با تولید کنندگان کالا را نیز خواهد داشت.

شنبه 21 مرداد 1396
تعداد بازدید:1473